Безпека руху

У НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцеї м. Добропілля Донецької обл. з 14.09.2020 – 18.09.2020 було проведено «Тиждень  безпеки дорожнього руху» з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення й узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи й додому.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено:

  • 17.09.2020 р. єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».
  • Бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно».
  • Батьківські збори щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
  • Поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

У роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

 

Уся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

3 - Б "Правила дорожнього руху знай – життя зберігай!"
3-А «Знай і виконуй правила дорожнього руху»
4-Б "Безпека руху - безпека життя"
"Кожна дитина має знати, як аварій уникати" 4-А Шутько Алла Миколаївна
"Безпека на дорозі починається з тебе" 5-а
" Безпека на дорозі- безпека життя" 8-Б Іванова Л. Г.