Приветствую Вас, Гость

ДПА

Випускники, які не пройдуть ДПА, не отримають атестати                                              

Шановні учасники ЗНО 2019!

До Вашої уваги:

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Вперше в 2019 році учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, закладів вищої освіти, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту, проходитимуть обов’язкове зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури та на вибір учасника з математики або історії України (період ХХ – початку ХХІ століття). Таким учасникам результати тестування з обраних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року, як і торік, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (період ХХ – початку ХХІ століття) (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2019 році проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде у формі предметних тестів, що містять завдання двох рівнів складності: академічного та профільного.

Випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за виконання завдань академічного рівня. Ті ж, хто вивчав іноземну мову на профільному рівні, мають для ДПА складати предметні тести, що містять завдання двох рівнів складності: і академічного, і профільного.

Як і у попередньому році буде присутня частина тесту «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

  • Вже час визначитися з напрямками підготовки та спеціальністю, яку Ви вирішили обрати для своєї майбутньої професії. Скористайтеся інформацією з інформаційної системи “Конкурс” . Окремо ми підготували для Вас вибірку сайтів закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей.
  • Уважно ознайомтеся з переліком конкурсних предметів, із яких Вам потрібно мати сертифікат ЗНО . Для цього зверніться до приймальної комісії обраного Вами для вступу закладу вищої освіти І-ІV рівнів акредитації. Це допоможе Вам правильно обрати предмети при реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року та заздалегідь визначитися з профільним предметом для вступу.
  • Зареєструйтеся у січні 2019 року на нашому сайті на пробне зовнішнє незалежне оцінювання і ознайомтеся на практиці з процедурою проведення ЗНО та форматом сертифікаційних робіт ЗНО 2019.
  • Докладно ознайомтеся з програмними вимогами та характеристиками сертифікаційних робіт із предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
  • Обов’язково скористайтеся безкоштовним тренувальним он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua:8080/
  • Випробуйте свої знання на тестах минулих років – 200820092010201120122013 р.р.

Слідкуйте за новинами нашого сайту та оновленнями сторінок.

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ВОЛОДІЄ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ГОТУЄТЬСЯ ТА ТРЕНУЄТЬСЯ!

Сделать бесплатный сайт с uCoz  Контактные  телефоны:   8(06277) 2-80-22 – секретарь, директор;   8(06277) 2-80-24 – заместитель директора по учебно-воспитатедбной работе.