Приветствую Вас, Гость


01.04.2017Конкурс-квест з інформатики "Айтішка"

Видавництво "ІТ-книга" оголошує про початок реєстрації на інтерактивний конкурс-квест з інформатики "Айтішка" для учнів 5-7 класів. Основний етап конкурсу пройде 22 квітня, а фінальний - 13 травня. Завдання конкурсу базуються на матеріалі програми для 5 класу. Отже, 5-класникам буде легше, тому що вони щойно проходили ці теми, а 7-класникам - тому що вони старші. Таким чином шанси вирівнюються. Переваги порівняно з іншими відомими конкурсами (Бобер та ін.): - Конкурс базується на змісті саме навчального предмета інформатика, узгоджується з навчальною програмою. - Це справжнє змагання. Квест проводитиметься в режимі реального часу. Завдання публікуються в 15:00, а до 16:30 результат має бути введено в Google-форму. Тому всі учасники гарантовано будуть в рівних умовах. - Автоматична перевірка і жодної затримки з оголошенням результатів. Переможці оголошуються В ДЕНЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАННЯ. - Сама форма змагання - інтерактивний квест - дуже позитивно сприймається дітьми. - Реальні призи: учню-переможцю - планшет Вартість участі у конкурсі 1 учня - 20 грн. Детально ознайомитися з умовами конкурсу можна на сайті http://itknyga.com.ua. І дуже рекомендую пройти пробний квест :)28.10.2016

Щодо участі у глобальному заході «Година коду»!

Глобальний захід «Година Коду» останніми роками залучає мільйони школярів по всьому світу. Отже всі освітяни, вчителі та бібліотекарі, а також активісти громадських організацій можуть взяти участь у цій всесвітній акції й організувати свою «Годину Коду». В Україні такі заходи проходитимуть від 5 до 11 грудня 2016 року за ініціативи Microsoft Україна. Деталі участі у конкурсі можна знайти за посиланням  http://microsoft.ua/education. У рамках програми «Партнерство в навчанні» буде проведено онлайновий семінар, який презентує можливі сценарії для проведення уроку кодування. Компанія «Майкрософт Україна» запрошує вчителів, бібліотекарів та громадських активістів приєднатися до вебінару 30 листопада 2016 року о 15:00 за https://aka.ms/hourofcode2016.

Запрошуються учні! Приглашаем присоединиться к сообществу Донецкого регионального центра оценивания качества образования в сети "В контакте» по ссылке https://vk.com/drcoko Страница создана с целью максимального распространения информации среди выпускников общеобразовательных учебных заведений, их родителей, педагогической общественности об особенностях внешнего независимого оценивания 2015 года. 09.02.2015XIII Международный открытый конкурс по Web-дизайну и компьютерной графике
Приглашаем принять участие в XIII Международном конкурсе по веб-дизайну и компьютерной графике, который состоится в марте - мае 2015 года. Профессиональное жюри конкурса , в состав которого входят ведущие специалисты по веб-дизайну и компьютерной графики , определит победителей в нескольких номинациях. Для участия в конкурсе необходимо: иметь подготовленную работу быть учеником или студентом учебного заведения. К участию в конкурсе допускаются только те работы , которые не участвовали в предыдущих конкурсах. Подробнее09.02.2015В связи с вынужденными каникулами с 09.02.2015 года по заболеваемости гриппом и острыми респираторными вирусными инфекциями учащимся 5-11 классов необходимо выполнить следующие задания...До уваги випускників!  

МОН пропонує 53-ом  ВНЗ визначитися з їхньою діяльністю до травня 2015 року

День відкритих дверей НПУ ім. Драгоманова

29 листопада 2014 року відбудеться щорічний загальноуніверситетський День відкритих дверей в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

 

МОН оприлюднило проект спрощених програм для 4 класу

На численні звернення батьківської та педагогічної громадськості наказом Міністерства від 05.11.2014 № 1275 «Про проведення експертизи та громадського обговорення типових навчальних планів та навчальних програм для початкової школи», створено робочу групу, покликану розвантажити навчальні програми для початкової школи.                                              26 листопада

УВАГА!  КОНКУРСИ!!!

1. До 10 січня 2015 року триватиме щорічний конкурс «Енергія і середовище» в межах міжнародної освітньої програми SPARE (шкільний проект з використання енергії та ресурсів Землі) та всесвітньої декади ООН «Освіта для сталого розвитку». Взяти участь у конкурсі можуть учні віком до 17 років включно, які мають досягнення у сфері змін клімату, енергозбереження, підвищення енергоефективності шкільних будівель тощо..  

2 Міжнародний конкурс есе та рецензій «По той бік екрану» З 1 листопада 2014 року до 15 березня 2015 року проходитиме відбірковий етап Міжнародного конкурсу есе та рецензій «По той бік екрану». До участі запрошуються педагогічні колективи, учні 5-11-х класів.

3. ВВС Україна оголошує конкурс читацьких рецензій в рамках літературної премії Книга року ВВС-2014

У змаганні можуть брати участь позитивні чи негативні рецензії на будь-яку книжку з довгого списку Книги року ВВС-2014. Переможцю конкурсу читацьких рецензій вручають речовий приз. Журі конкурсу укладає короткий список рецензій, поданих на премію, а потім визначає серед них переможця. Рецензію слід надіслати електронною поштою на адресу chytach.roku@gmail.com до 5 грудня 2014 року.

4. Третій Всеукраїнський конкурс «Стань письменником!» Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка оголосив про початок Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Стань письменником!». Особлива нагорода переможцям — можливість отримати пільги при вступі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальність «Літературна творчість». Твори учасників надсилати на скриньку littvorchist@univ.net.ua від 1 листопада до 31 грудня 2014 року.

Долучіться до «Години Коду». Освітяни мають нагоду подати заявку, щоб узяти участь у всесвітньому конкурсі з цінними призами.

Можливості: гранти, стажування, конкурси, подорожі, події
 


04.11.2014 До уваги випускників    

Особливості ЗНО у 2015 році04.11.2014Умови прийому на навчання до ВНЗ у 2015 році

Умови прийому на навчання до ВНЗ у 2015 році

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено наказ «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році» від 15.10.2014 № 1172.

 Про Умови прийому абітурієнтів на навчання у 2015 році  докладніше28.10.2014Приглашаем присоединиться к сообществу Донецкого регионального центра оценивания качества образования в сети "В контакте» по ссылке https://vk.com/drcoko Страница создана с целью максимального распространения информации среди выпускников общеобразовательных учебных заведений, их родителей, педагогической общественности об особенностях внешнего независимого оценивания 2015 года.10.10.2014                  Розпочато реєстрацію учасників Інтернет олімпіади  з програмування  NetOI-2014.

               До участі запрошуються школярі шкіл України незалежно від того, в якій школі і в якому класі вони навчаються, школярі з інших країн, і взагалі, всі ті, хто цікавиться інформатикою. Допускається участь студентів та фахівців.

ПерейтиРезультати  змагань з веб-програмування і веб-дизайну та деталі проведення змагання будуть опубліковані на офіційному сайті it.upml.knu.ua.

Сделать бесплатный сайт с uCoz  Контактные  телефоны:   8(06277) 2-80-22 – секретарь, директор;   8(06277) 2-80-24 – заместитель директора по учебно-воспитатедбной работе.