Приветствую Вас, Гость

Дорогі діти, шановні батьки, учителі, гості! 

Від усього серця вітаю всіх з Днем знань! Цей день дуже символічний, він нам нагадує про те, що кожен, не залежно від віку, завжди повинен і може вчитися.

Сьогодні наша школа, як і вся освіта нашої країни переживає значну реорганізацію.  Наші першачки навчатимуться за новим Держстандартом початкової освіти та підуть до Нової Української Школи. Ми готуємо дітей до життя у новому світі, де потрібні не лише знання, а й вміння працювати в команді, вирішувати складні проблеми, володіти своїми ємоціями, розуміти почуття інших. Ми маємо на меті розкрити потенціал кожної дитини, допомогти їй реалізувати себе у житті.

Приступають до навчання наші дорогі першокласники! Хочеться побажати вам успішно продовжити своє навчання і при цьому не втрачати здоров'я, інтерес і запал до пошуку нового, і до навчання.

Дорогі одинадцятикласники! Я щиро вітаю і вас, тому що для вас навчання буде ще складніше і для вас це ваш інтелектуальний фронд боротьби за власне майбутнє. Я хочу побажати вам, щоб ці дні навчання, які зараз стартували, були інтенсивними, цікавими, сповненними живого спілкування с перлинами людської думки і можливістю скористатися цим останнім роком шкільного життя як найкраще для побудови свого майбутнього.

Шановні батьки! Я розумію, як ви хвилюєтесь за своїх дітей і дуже сподіваюся, що всі освітяни НВК - ліцей, у співпраці разом з вами, створемо як найкращі умови для якісної освіти наших дітей. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, благополуччя, добра та взаєморозуміння з дітьми.

Коли я дивлюсь на вчитилів нашої школи дуже часто маю нагоду захоплюватись їх самовіданної, жартовною працею. Дорогі колеги, щиро зичу вам багато здоров'я, сили духу і натхнення для того, щоб цей черговий навчальний рік, а наше життя освітян часто вимірюється в першу чергу навчальними, а не календарними роками, ми змогли провести плідно.

Учителі і батьки, ми партнери у вихованні наших дітей, разом зможемо створити школу, де важливий успіх кожної дитини.

Щиро вітаю і ще раз усіх зі святом! З Днем знань!

Директор НВК ЗОШ І - ІІІ ст. - ліцей м.Добропілля

Кужель О.В.

 

 

Сделать бесплатный сайт с uCoz  Контактные  телефоны:   8(06277) 2-80-22 – секретарь, директор;   8(06277) 2-80-24 – заместитель директора по учебно-воспитатедбной работе.