У єдності сила

         День Соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель. Це одне із найважливіших свят нашої країни, адже цього дня відзначається і День Соборності, і перше проголошення незалежності України.

          22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

         «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка», – йшлося у зачитаному в центрі столиці універсалі.

         Державне свято День Соборності України учні НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів — ліцею відзначили урочисто та патріотично. З нагоди свята було проведено онлайн фотовиставку «Україна – це ми!». Переможцями шкільного етапу стали роботи Ломакіна Михайла (5-А клас), Солов’ян Софії (4-А клас) та Сосунової Каміли (4-Б клас). У міському етапі фотовиставки роботи Ломакіна Михайла та Сосунової Каміли перемогли в номінаціях «Україна в обличчях» та «Українці славні люди», а автори нагороджені грамотами відділу освіти.

         Учні молодшого шкільного віку взяли участь у вікторині-подорожі (за матеріалами каналу Хмаринка).

Онлайн вікторина «Разом сильніші» була проведена й для учнів 9-11 класів. https://cutt.ly/DjPhQA4

Для школярів 5-8 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Історія Соборності України», «Єднання заради Незалежності»,  «Соборна мати Україна — одна на всіх, як оберіг».

«Я – українець»

Ломакін Михайло

НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей

м.Добропілля Донецької обл.

 

Вітаю всіх дорослих і дітей із Днем Соборності!

Бажаю щастя, добра й злагоди, порозуміння й згуртованості, через які пролягає шлях до кращого прийдешнього!

 «Діти єднають Україну»

Сосунова Каміла

НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей

м.Добропілля Донецької обл.

 Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!

Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!