Тиждень безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.  Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

course_imgДень безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

З 1 лютого до 1 березня 2021 року з нагоди Міжнародного дня безпечного Iнтернету Програма Академій Cisco та провідні університети України запрошують школярів 8-11 класів, студентів коледжів та учнів ЗП(ПТ)О приєднатись до Safer Internet Day Challenge 2021

Подія проводиться за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Якщо бажаєте отримати сертифікат учасника події, при реєстрації вкажіть свої ім’я та прізвище латиною, використовуючи транслітерацію.

Увага! Особи, які при реєстрації надають електронні адреси з російських поштових серверів, або використовують псевдоніми, сертифікатів не отримують.

При реєстрації назва навчального закладу має бути у всіх записана однаково, а саме:

Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей міста Добропілля 

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням: https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/m/course-241289

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету (для всіх, зокрема, наймолодших користувачів) та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій у школі проводились тематичні заходи: Тестування безпечності своєї поведінки в цифровому світі, участь у «Safer Internet Day Challenge 2021» (Подія проводиться за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»), гра на знання термінів з Кібербезпеки, Уроки «Чи вмієте ви зберігати таємницю?», Єдиний урок «День безпечного Інтернету в Україні», Мікрокурс “Безпека дитини в Інтернеті: від загроз до можливостей”, створення буклетів «А з чим ти стикаєшся в Інтернеті?», створення стіннівок «Інтернет: безпека та небезпека», Гра: складання профілю, Організація розсилки для батьків «Виховання дітей у цифрову еру», квест «Інтернет, який ми хочемо», Перегляд кінофільму Рубена Казаряна «Діти в Інтернеті», Перегляд повчального мультфільму «Казка в Інтернеті», Виставка малюнків «Я за безпечний Інтернет», Конференція: Захист даних і конфіденційність.

Тиждень безпечного Інтернету 2021